IDŐPONT MESÉLŐK ELŐADÁSA MOGY-ON 2010 BEN.

2010. augusztus 13. péntek

 

10:00 Endrődi-Mike Attila: rokon népek meséi
11:00 Olasz Etelka: Csodaszarvas /Közreműködik Sarfeinstein Ditta, aki dedikálja Tündériskola című könyvét/
11:30 Hintalan László János: Hunor és Magyar útján, társasjáték és mesék
12:30 Nagy Mária: Malacka és Tádé, a Manocska meséiből.
13:00 Képzett Manók: Horváth Dániel és barátja Gondos Máté: Manóskodás citerával, énekkel és versel
13:30 Hintalan László János: Hunor és Magyar útján, társasjáték és mesék
14:00 Varga Mihály bugaci dudás meséi kicsiknek és nagyoknak
15:00 Olasz Margit: Mesélő Méhecskék
15:30 Hintalan László János: Hunor és Magyar útján, társasjáték és mesék
16:00 Réti Szabó Sándor: Faragozó-Mesemondó és Barátai
17:00 Veszprémi Zsuzsa: Válogatott mesék
17:30 Nagy Mária: Malacka és Tádé a Manocska meséiből.
18:00 Képzett Manók: Horváth Dániel és barátja Gondos Máté - Manóskodás citerával, énekkel és versel
19:00 Varga Mihály bugaci dudás felnőtt mesék

2010. augusztus 14. szombat

10:00 Könyvesné Nyitrai Erika: Égig érő paszuly című mese
10:30 Vesze Erzsébet versmondó: Mesék, versek gyermekeknek
11:00 Olasz Etelka: Tündérek pedig vannak /Közreműködik Sarfeinstein Ditta, aki dedikálja Tündériskola című könyvét/
11:30 Hintalan László János: Hunor és Magyar útján, társasjáték és mesék
12:30 Virók Katalin TündelányKata: Benedek Elek: Világszép Nádszál kisasszony
13:00 Tombor Orsi, Verzár Éva és Szabó Kata meseírók: Szilaj mesék a pusztában
14:00 Olasz Margit: A medvék kedvence
15:00 Varró István tóalmási diák: A bolond falu - tréfás mese
15:30 Hintalan László János: Hunor és Magyar útján, társasjáték és mesék
16:00 Agócs Gergely füleki mesemondó: Hét nap, hét éjszaka, hét szempillantás című mese
16:30 Gombik Gabriella és Kovács Évi tatai óvónők: Magyar népmesék
17:30 Hintalan László János: Hunor és Magyar útján, társasjáték és mesék
18:30 Képzett Manók: Horváth Dániel és barátja Gondos Máté - Manóskodás citerával, énekkel és versel

2010. augusztus 15. vasárnap

10:00 Könyvesné Nyitrai Erika: Furulyás Palkó című mese
10:30 Varró István tóalmási diák: Móra Ferenc – Ulászló oroszlánja
11:00 Olasz Etelka: Mátyás király meséi
11:30 Hintalan László János: Hunor és Magyar útján, társasjáték és mesék
12:00 Gombik Gabriella és Kovács Évi tatai óvónők: Magyar népmesék
12:30 Veszprémi Zsuzsa: Válogatott mesék
13:30 Hintalan László János: Hunor és Magyar útján, társasjátékb és mesék
14:00 Olasz Margit: Gyógyító méz
15:00 Virók Katalin TündelányKata: Benedek Elek: Világszép Nádszál kisasszony
15:30 Kovácsné Szőllősy Ibolya honfoglalás kori ruhában mesél Hun-magyar meséket
14:30 Képzett Manók: Horváth Dániel és barátja Gondos Máté - Manóskodás citerával, énekkel és versel
15:30 Hintalan László János: Hunor és Magyar útján, társasjáték és mesék
16:00 Réti Szabó Sándor: Faragozó-Mesemondó és Barátai

Szervező: Popol Beáta
Telefon: 20-561-4459
E-mail:
popolbea@freemail.hu

Diavetítő
Szavazás
Eljön jövőre is a MOGY-ra Bösztörpusztára?
Igen!
Igen, de jövőre 3 napra!
Nem megyek!
Igen, de jövőre 2 napra!
Igen és jövőre csak 1 napra!